Firma Instal sp. z o.o. oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz budowy konstrukcji stalowych hal magazynowych, wiat, zadaszeń, kurników, budynków wystawienniczych i inwentarskich.

Wykonujemy dokumentację projektową oraz montaż gotowych obiektów. Nasza oferta charakteryzuje się dobrze zoptymalizowaną konstrukcją dobraną do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Materiały są wykonane i dostarczane przez sprawdzonych wykonawców a profesjonalizm podczas prac montażowych wykonywanych przez nasz zespól pozwalają nam zaoferować produkt wysokiej jakości w dobrej cenie.

Projektowane i budowane przez nas konstrukcje spełniają wymagania najnowszych norm obciążeniowych.

INSTAL Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonaniu rozbiórek i wyburzeń wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych, kubaturowych, inżynieryjnych, hal i magazynów przemysłowych, demontażu i montażu konstrukcji stalowych, a także w złomowaniu obiektów i urządzeń. Firma Instal sp.z o.o. dzieląc proces rozbiórki na etapy uzyskuje zdemontowane konstrukcje i elementy przydatne do powtórnego montażu i zagospodarowania.